-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
продуктові набори (15897300-5 - продуктові набори)
Тендер Prozorro UA-2026-03-18-002496-a
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
356dbb05b1be44eebad13f6fbde0ddeb
Внутрішній номер закупівлі:
28640021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-18-002496-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПАВЛОГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ(НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23078499
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛИЦЯ РОБОЧА будинок 136
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Найденко +380506162488 naidenkolarisa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.03.2026 10:17 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2026 10:17 - 26.03.2026 10:00
Аукціон:
27.03.2026 15:44 - 27.03.2026 16:13
Період кваліфікації:
27.03.2026 16:13 - 31.03.2026 13:56
Період завантаження договору:
06.04.2026 00:00 - 16.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 продуктові набори (15897300-5 - продуктові набори)