-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
продуктові набори (15897300-5 - продуктові набори)
Оголошено тендер
600 000.00
UAH
Номер:
c1fd91c624b14edaa90e9a4dca83286f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-18-002221-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПАВЛОГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ(НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23078499
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛИЦЯ РОБОЧА будинок 136
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПАВЛОГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ(НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23078499
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛИЦЯ РОБОЧА будинок 136
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
продуктові набори (15897300-5 - продуктові набори)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
КЕКВ:
2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування:
18.03.2026 09:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3242 - Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяПавлоград
Сума600 000.00 UAH