• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля.

Торги не відбулися

46 320.80 UAH з ПДВ
Номер: f7e42af0b878446987289312edc46d98
Внутрішній номер закупівлі: 28632644
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-17-010961-a   
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Контактна особа: Ігор ЛЄДЄНЬОВ +380957473580 i.v.liedienov@dasu.gov.ua https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 46 320.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.03.2026 15:06 - 29.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.03.2026 15:06 - 01.04.2026 15:00
Аукціон: з 02.04.2026 15:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴46 320.80 Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля.