-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля.
Оголошено тендер
46 320.80
UAH
Номер:
3e4f4ec6a3a84dc287e1b8edc1e31da5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-17-013579-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
46 320.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.03.2026 14:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля.
Кількість
9 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3505010 - Керівництво та управління у сфері фінансового контролю
Сума46 320.80 UAH