-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 -15540000-5 Сирні продукти (сир твердий 45-50% жирності, сир кисломолочний 9% жирності)
Тендер Prozorro UA-2018-12-12-000395-b
Код за ДК 021:2015 -15540000-5 Сирні продукти (сир твердий 45-50% жирності, сир кисломолочний 9% жирності)
Завершена
248 324.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 483.24 UAH
мін. крок: 1% або 2 483.24 UAH
Номер:
78e82dab89294b37a442ff3d698aabb0
Внутрішній номер закупівлі:
2863259
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-12-000395-b
Замовник:
Комунальний заклад «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська обл., Харків, Харківська обл., місто Люботин, ВУЛИЦЯ КООПЕРАТИВНА, будинок 38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петте Людмила +380577411037 mkab.lyubotin@internatkh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
248 324.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 483.24 UAH
Період уточнення:
12.12.2018 12:21 - 17.12.2018 14:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2018 12:21 - 27.12.2018 14:00
Аукціон:
28.12.2018 12:51 - 28.12.2018 13:12
Період кваліфікації:
28.12.2018 13:12 - 02.01.2019 14:53
Період завантаження договору:
28.12.2018 13:12 - 17.01.2019 13:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий 45-50 % жирності
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Сир кисломолочний 9% жирності
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЄМОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ
Оскарження: 28.12.2018 13:12 - 13.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2959806214
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЄМОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ +380676088670 vladpemov@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61052, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СЛОВ'ЯНСЬКА, будинок 10, квартира 58
Оскарження: 28.12.2018 13:12 - 13.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
247 800.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
247 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2019 14:53
Документи
57
Скарги
0
Козлюк Сергій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2859903239
-
Контактна особа:
Сергій Козлюк +380632509211 kozluyk2@gmail.com
-
Адреса:
Украина
Початкова пропозиція
248 320.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
248 320.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
ec24f70ea8b849dfbaab0e28e51ca07f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-12-000395-b-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЄМОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2959806214
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЄМОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ +380676088670 vladpemov@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61052, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СЛОВ'ЯНСЬКА, будинок 10, квартира 58
Номер договору:
2
Сума договору:
247 510.19 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
15.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний