-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 -15540000-5 Сирні продукти (сир твердий 45-50% жирності, сир кисломолочний 9% жирності)
Код за ДК 021:2015 -15540000-5 Сирні продукти (сир твердий 45-50% жирності, сир кисломолочний 9% жирності)
247 510.19
UAH без ПДВ
Номер:
ec24f70ea8b849dfbaab0e28e51ca07f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-12-000395-b-b1
Замовник:
Комунальний заклад «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Контактна особа:
Петте Людмила +380577411037 mkab.lyubotin@internatkh.org.ua
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська обл., Харків, Харківська обл., місто Люботин, ВУЛИЦЯ КООПЕРАТИВНА, будинок 38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЄМОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2959806214
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЄМОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ +380676088670 vladpemov@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61052, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СЛОВ'ЯНСЬКА, будинок 10, квартира 58
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Опис:
Код за ДК 021:2015 -15540000-5 Сирні продукти (сир твердий 45-50% жирності, сир кисломолочний 9% жирності)
Номер договору:
2
Дата підписання:
15.01.2019 00:00
Період дії договору:
15.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
247 510.19 UAH без ПДВ
Оплачено:
247 510.19 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий 45-50 % жирності
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Сир кисломолочний 9% жирності
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
598f512aa5c04763bd07b8a0bba64349
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.3, ч. 4, ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі".
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.01.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0ce1e9bffbe8455a97fd7c24002236a9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно пункту 2 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами).
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
05.03.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
faeb2daed5e64c57b0dc3542afde53e5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно п.2 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 р. № 922-VІІІ (зі змінами)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
02.04.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
949728ed0c6340019ef443ab62825325
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.2 ч.4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015
№ 922-VIII (зі змінами).
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
29.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0ce86517e8e34f4a987c5a5ed23c609c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.2 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
05.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
fd1e2d95f6a242358d52acb56cc83537
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.2.частини 4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
21.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
72c193d54d8549b889289db4b9a324e8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно п 5 ч 4 статті 36 Закону України
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
17.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано