-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Газове паливо» (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2026-03-17-006011-a
Торги не відбулися
450 188.64
UAH з ПДВ
Номер:
c429990afecf453096a059cf9e96f1ff
Внутрішній номер закупівлі:
28627725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-17-006011-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01988226
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт Кринички, Криничанський р-н, вул. Героїв Чорнобиля, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Бойко +380565492998 krinbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 188.64 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2026 12:05 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2026 12:05 - 25.03.2026 07:00
Аукціон:
з 26.03.2026 14:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴450 188.64 ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо