• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Газове паливо» (Природний газ)

Оголошено тендер

450 188.64 UAH
Номер: 3c02346e709c4b1d82fc954616a9d090
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-17-006425-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 450 188.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Газове паливо» (Природний газ)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.03.2026 11:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Газове паливо» (Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 26400 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяКриничанська
Сума450 188.64 UAH