-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-03-17-005338-a
Торги не відбулися
44 336.76
UAH з ПДВ
Номер:
452c9082e2e44abfa1bf5e37dac8a2d0
Внутрішній номер закупівлі:
28627044
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-17-005338-a
Замовник:
Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22607518
-
Адреса:
48700, Україна, Тернопільська область, Борщівський р-н, м. Борщів, вул. Леся Курбаса, 5 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Грищук +380977115871 borschiv_dusw@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
44 336.76 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2026 11:45 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2026 11:45 - 25.03.2026 15:00
Аукціон:
з 26.03.2026 15:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴44 336.76 Природний газ