• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

44 336.76 UAH
Номер: 5483954a8fe44329bd14589b2ed6c59d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-17-006678-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
Замовник: Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
Очікувана вартість: 44 336.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 17.03.2026 11:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяБорщівська
Сума44 336.76 UAH