-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Твердопаливні котли «Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем централізованого опалення та деталі»
Тендер Prozorro UA-2026-03-17-005091-a
Завершена
880 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5ead41b11e6f485b98b07959909fb730
Внутрішній номер закупівлі:
28626808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-17-005091-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069297
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Львівська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельниченко Ольга Романівна 380673498585 zakupivliyavorivosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
880 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2026 11:39 - 27.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2026 11:39 - 30.03.2026 00:00
Аукціон:
30.03.2026 13:00 - 30.03.2026 13:29
Період кваліфікації:
30.03.2026 13:29 - 01.04.2026 14:54
Період завантаження договору:
07.04.2026 00:00 - 17.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴880 000.00 Твердопаливні котли «Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем централізованого опалення та деталі»