-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливні котли «Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем централізованого опалення та деталі»
Оголошено тендер
880 000.00
UAH
Номер:
ca45ade03a8e416d98fa00442ee50865
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-17-006061-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069297
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Львівська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069297
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Львівська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
880 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Твердопаливні котли «Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем централізованого опалення та деталі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.03.2026 11:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЯворів
Сума880 000.00 UAH