-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2018-12-17-002289-c
Завершена
3 646 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 364.65 UAH
мін. крок: 0% або 364.65 UAH
Номер:
8a9cace23b344f2e988fc5d74cd9a69a
Внутрішній номер закупівлі:
2862587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-17-002289-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Уманський пологовий будинок "Уманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005042
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, місто Умань, вул. Володимирська будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гонтар Іванна Дмитрівна +380474434891 ivankaduchyna@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 646 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
364.65 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
18 232.50 UAH
Період уточнення:
17.12.2018 13:42 - 23.12.2018 13:47
Період прийому пропозицій:
17.12.2018 13:42 - 02.01.2019 13:47
Аукціон:
03.01.2019 12:05 - 03.01.2019 12:26
Період кваліфікації:
03.01.2019 12:26 - 04.01.2019 11:45
Період завантаження договору:
03.01.2019 12:26 - 23.01.2019 12:26
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
250000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЮГ-ГАЗ
Оскарження: 03.01.2019 12:26 - 15.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30194498
-
Контактна особа:
Франкова Тіна Станиславівна +380487286274 yug_gaz1@ugua.com.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Одарія, 1, каб.303
Оскарження: 03.01.2019 12:26 - 15.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 880 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 880 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2019 11:45
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Початкова пропозиція
3 425 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 425 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
22f68c5d3044498d81edf7e0e266e010
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-17-002289-c-b1
Постачальник:
ТОВ ЮГ-ГАЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30194498
-
Контактна особа:
Франкова Тіна Станиславівна +380487286274 yug_gaz1@ugua.com.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Одарія, 1, каб.303
Номер договору:
договір №967
Сума договору:
2 880 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
17.01.2019 00:00
Статус:
Розірваний