-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо
2 880 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
22f68c5d3044498d81edf7e0e266e010
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-17-002289-c-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Уманський пологовий будинок "Уманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005042
-
Контактна особа:
Гонтар Іванна Дмитрівна +380474434891 ivankaduchyna@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, місто Умань, вул. Володимирська будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ЮГ-ГАЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30194498
-
Контактна особа:
Франкова Тіна Станиславівна +380487286274 yug_gaz1@ugua.com.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Одарія, 1, каб.303
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
договір №967
Дата підписання:
17.01.2019 00:00
Період дії договору:
17.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
2 880 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 880 000.00 UAH)
Оплачено:
1 267 524.83 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 267 524.83 UAH)
Причини розірвання договору:
Безоплатна передача котельні з балансу КНП "Уманський пологовий будинок", згідно рішення сесії Уманської міської ради від 27.09.2019 року№ 2.3-67/7 , на яку проводилась закупівля газу, та припининення видатків на утримання даного об"єкту.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
250000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1b7e637b202640509108dc7db27943f2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
не вказана дата укладання угоди
Номер додаткової угоди:
договір №967
Дата внесення змін до договору:
17.01.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
73935a7f1fe8403396b01c818ee04fbf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Доповнити п.4.Договору абзацем наступного змісту : "Споживач на період ІІ кварталу бере бюджетні зобов"язання у межах затверджених кошторисних призначень (бюджетних асигнувань ) на суму 361722,00( триста шістдесят одну тисячу сімсот двадцять дві грн.00 коп.)
Номер додаткової угоди:
договір №967
Дата внесення змін до договору:
19.04.2019 00:00
Статус:
Опубліковано