• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»

Торги не відбулися

27 284.16 UAH з ПДВ
Номер: e1198c4520984b05b20ab80cc770067a
Внутрішній номер закупівлі: 28625148
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-17-003440-a   
Замовник: ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №10 ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Іванова Оксана 380957858988 skool25877359@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 27 284.16 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.03.2026 11:05 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.03.2026 11:05 - 25.03.2026 08:00
Аукціон: з 26.03.2026 12:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴27 284.16 Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»