• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»

Оголошено тендер

27 284.16 UAH
Номер: 881f3e76883b4240a4d44af1dfef7d89
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-17-004297-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №10 ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №10 ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 27 284.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 17.03.2026 10:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВознесенськ
Сума27 284.16 UAH