-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам’яне на період січень-квітень 2019 року)
Тендер Prozorro UA-2018-12-07-004345-c
Завершена
2 628 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 287.50 UAH
мін. крок: 1% або 26 287.50 UAH
Номер:
6172f67deafa4e54b4d59512a378e0a6
Внутрішній номер закупівлі:
2862303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-07-004345-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської Районної державної адміністрації Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144045
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул.Трудова,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Беркут +380951115466 viddilosvituznam@gmail.com http://oms.zn.kr-admin.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 628 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
26 287.50 UAH
Період уточнення:
07.12.2018 16:01 - 23.12.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2018 16:01 - 02.01.2019 12:00
Аукціон:
03.01.2019 14:18 - 03.01.2019 14:39
Період кваліфікації:
03.01.2019 14:39 - 04.01.2019 11:44
Період завантаження договору:
03.01.2019 14:39 - 23.01.2019 14:39
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам’яне на період січень-квітень 2019 року)
Кількість
525 тонни
Період постачання
до 01.05.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЄВРОАЛЬЯНС ЛТД"
Оскарження: 03.01.2019 14:39 - 15.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39508011
-
Контактна особа:
Павленко Олег Миколайович +380997076616 euro-alliance@ukr.net
-
Адреса:
27406, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, вул. Привокзальна, 12, кв. 9
Оскарження: 03.01.2019 14:39 - 15.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 621 209.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 621 209.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2019 11:44
Документи
9
Скарги
0
ТОВ Вугільна компанія центр
×
-
Код ЄДРПОУ:
39329352
-
Контактна особа:
Присяжнюк Сергій Вікторович +380991853003 uk_centr@ukr.net
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, Кропівницький, вул.Глинки 2 офіс 302
Початкова пропозиція
2 624 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 624 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
464b74c7922446489f8f27906cd5b671
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-07-004345-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ЄВРОАЛЬЯНС ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39508011
-
Контактна особа:
Павленко Олег Миколайович +380997076616 euro-alliance@ukr.net
-
Адреса:
27406, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, вул. Привокзальна, 12, кв. 9
Номер договору:
3
Сума договору:
2 621 209.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
17.01.2019 14:00
Статус:
Підписаний