-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам’яне на період січень-квітень 2019 року)
2 621 209.50
UAH з ПДВ
Номер:
464b74c7922446489f8f27906cd5b671
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-07-004345-c-c1
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської Районної державної адміністрації Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144045
-
Контактна особа:
Юлія Беркут +380951115466 viddilosvituznam@gmail.com http://oms.zn.kr-admin.gov.ua/
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул.Трудова,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЄВРОАЛЬЯНС ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39508011
-
Контактна особа:
Павленко Олег Миколайович +380997076616 euro-alliance@ukr.net
-
Адреса:
27406, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, вул. Привокзальна, 12, кв. 9
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
3
Дата підписання:
17.01.2019 14:00
Період дії договору:
17.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
2 621 209.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 621 209.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам’яне на період січень-квітень 2019 року)
Кількість
525 тонни
Період постачання
до 01.05.2019
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
7c729f7da3e44a2bb017c3048947e33f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми бюджетних забов'язань
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.01.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
12c8ee90e0f84a2c9b04da5f0452e0c3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення суми бюджетних забов'язань
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.05.2019 09:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ffd2bf7f23254c6f8222a4e414b27939
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягу закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
27.08.2019 18:00
Статус:
Опубліковано