-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електричні акумулятори (Акумуляторні батареї)
Тендер Prozorro UA-2026-03-16-012865-a
Електричні акумулятори (Акумуляторні батареї) 4 найменування
Завершена
56 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
84702931fcc14ed7b0474fa5336ad309
Внутрішній номер закупівлі:
28619668
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-16-012865-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Філоненко Аліна Леонідівна 380457255412 filonenkoalina0209@gmail.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
56 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.03.2026 16:33 - 27.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2026 16:33 - 30.03.2026 09:00
Аукціон:
з 31.03.2026 11:09
Період кваліфікації:
30.03.2026 09:00 - 02.04.2026 11:48
Період завантаження договору:
08.04.2026 00:00 - 18.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 950.00 Електричні акумулятори (Акумуляторні батареї)