-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторні батареї
Оголошено тендер
68 340.00
UAH
Номер:
27e43e2ddd22411c8e6eb7297375dc69
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-10-012752-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
68 340.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Акумуляторні батареї
Примітки:
ТпТЕС
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумулятори
Дата опублікування:
10.03.2026 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума68 340.00 UAH