• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

44210000-5 Конструкції та їх частини (Бетонний набірний паркан)

Доставка матеріалів та монтаж здійснюється Учасником, з використанням його власних матеріалів, техніки та ресурсів. Вартість доставки та монтажу входить до вартості Закупівлі.

Торги відмінено

682 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 122faee920fc4ae7a9b74e70fb8664af
Внутрішній номер закупівлі: 28615834
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-16-009014-a   
Замовник: Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області
Контактна особа: Алла Самардак +380639682554 samardakalla@gmail.com https://iotg.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 682 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.03.2026 14:44 - 21.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.03.2026 14:44 - 24.03.2026 02:00
Аукціон: з 25.03.2026 14:44

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 9be8b36ade5247a3b5d0723fafd7a38a
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: у плані про проведення процедури закупівлі зазначено невірний код ТПКВКМБ. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити. Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень; Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження: 16.03.2026 14:59 - 27.03.2026 00:00
Дата опублікування: 16.03.2026 14:59
Дата виконання: 27.03.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴682 000.00 Бетонний набірний паркан