-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44210000-5 Конструкції та їх частини (Бетонний набірний паркан)
Оголошено тендер
682 000.00
UAH
Номер:
7bf8f554d4c0422b86f8bd88d6e9485d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-16-011758-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412751
-
Адреса:
15562, Україна, Чернігівська область, с. Іванівка, вул. Дружби, 33Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412751
-
Адреса:
15562, Україна, Чернігівська область, с. Іванівка, вул. Дружби, 33Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
682 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
44210000-5 Конструкції та їх частини (Бетонний набірний паркан)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.03.2026 14:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяІванівська
Сума682 000.00 UAH