-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних код за ДК 021:2015 – 64210000-1 (послуги з відправлення судових повісток за допомогою електронних повідомлень)
Тендер Prozorro UA-2026-03-16-003729-a
Завершена
10 501 733.00
UAH з ПДВ
Номер:
9426b5b953a144dca6ac10789d7bc44c
Внутрішній номер закупівлі:
28610576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-16-003729-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНІ СУДОВІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34614292
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, ВУЛ.ЛИПСЬКА, будинок 18/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Забудько Марина 380685761806 zabudko@ics.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 501 733.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.03.2026 11:35 - 21.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2026 11:35 - 24.03.2026 00:00
Аукціон:
з 24.03.2026 15:00
Період кваліфікації:
24.03.2026 00:00 - 25.03.2026 11:46
Період завантаження договору:
31.03.2026 00:00 - 10.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 501 733.00 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних код за ДК 021:2015 – 64210000-1 (послуги з відправлення судових повісток за допомогою електронних повідомлень)