-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних код за ДК 021:2015 – 64210000-1 (послуги з відправлення судових повісток за допомогою електронних повідомлень)
Оголошено тендер
10 501 733.00
UAH
Номер:
945ed24ffa8842f5895a63965302e3dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-16-003794-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНІ СУДОВІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34614292
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, ВУЛ.ЛИПСЬКА, будинок 18/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНІ СУДОВІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34614292
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, ВУЛ.ЛИПСЬКА, будинок 18/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 501 733.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних код за ДК 021:2015 – 64210000-1 (послуги з відправлення судових повісток за допомогою електронних повідомлень)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.03.2026 10:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 501 733.00 UAH