-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-03-16-001170-a
Торги відмінено
341 052.00
UAH з ПДВ
Номер:
3bfaa46aa460441e9badd3af231d8547
Внутрішній номер закупівлі:
28608033
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-16-001170-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43311807
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище Нові Санжари, вул. Незалежності, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Світлична +380662939533 vidosvita_ns@ukr.net https://sites.google.com/view/new-san-osvita/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
341 052.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.03.2026 09:47 - 21.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2026 09:47 - 24.03.2026 00:00
Аукціон:
з 24.03.2026 14:33
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
bb27feac5e1d41d1b3d3a00b1f3bfc2e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Допущена помилка тендерній документації та проєкті Договору щодо термінів поставки природного газу
Період оскарження:
16.03.2026 10:38 - 27.03.2026 00:00
Дата опублікування:
16.03.2026 10:38
Дата виконання:
27.03.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴341 052.00 Природний газ