• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

341 052.00 UAH
Номер: da5f1cb2826045c281b84ca68e6bfd24
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-16-000567-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 341 052.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 16.03.2026 08:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ (Газове паливо)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 20000 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовосанжарська
Сума341 052.00 UAH