-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (консультування з питань інформатизації системи бухгалтерського обліку «Комплексна система автоматизації підприємства «IS-pro»») (Код ДК 021:2015 – 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
Тендер Prozorro UA-2026-03-13-007600-a
Завершена
345 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b422ed86e7ce4392849cbd7260510454
Внутрішній номер закупівлі:
28600012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-13-007600-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ЗАЛІССЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00993662
-
Адреса:
07433, Україна, Київська область, Броварський р-н, с. Богданівка
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Весьолкіна +380442262432 do.zalissiy2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
345 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2026 13:34 - 20.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2026 13:34 - 23.03.2026 00:00
Аукціон:
з 23.03.2026 11:38
Період кваліфікації:
23.03.2026 00:00 - 24.03.2026 10:55
Період завантаження договору:
30.03.2026 00:00 - 09.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴345 000.00 Послуги адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (консультування з питань інформатизації системи бухгалтерського обліку «Комплексна система автоматизації підприємства «IS-pro»»)