-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (консультування з питань інформатизації системи бухгалтерського обліку «Комплексна система автоматизації підприємства «IS-pro»») (Код ДК 021:2015 – 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
Оголошено тендер
345 000.00
UAH
Номер:
ba935f2be8ec4934bfb769927c08c3bc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-13-009115-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ЗАЛІССЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00993662
-
Адреса:
07433, Україна, Київська область, Броварський р-н, с. Богданівка
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ЗАЛІССЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00993662
-
Адреса:
07433, Україна, Київська область, Броварський р-н, с. Богданівка
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
345 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (консультування з питань інформатизації системи бухгалтерського обліку «Комплексна система автоматизації підприємства «IS-pro»») (Код ДК 021:2015 – 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.03.2026 13:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0301140 - Збереження природно-заповідного фонду в національних природних парках та заповідниках
Сума345 000.00 UAH