-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення лабораторних аналізів з визначення валового вмісту важких металів та інших забруднюючих (вибухових) речовин у пробах ґрунтів відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Тендер Prozorro UA-2026-03-12-014811-a
Завершена
166 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
54ba4a33a52045ffb256f4417ae15103
Внутрішній номер закупівлі:
28592107
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-12-014811-a
Замовник:
ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497058
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, Чайковська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Саблук Наталія Олександрівна +380577041668 sabluk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
166 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2026 21:02 - 17.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2026 21:02 - 20.03.2026 18:00
Аукціон:
з 23.03.2026 15:11
Період кваліфікації:
20.03.2026 18:00 - 24.03.2026 13:26
Період завантаження договору:
30.03.2026 00:00 - 09.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴166 600.00 Проведення лабораторних аналізів з визначення валового вмісту важких металів та інших забруднюючих (вибухових) речовин у пробах ґрунтів відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти