-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення лабораторних аналізів з визначення валового вмісту важких металів та інших забруднюючих (вибухових) речовин у пробах ґрунтів відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Оголошено тендер
166 600.00
UAH
Номер:
af5f6052b6f946d8b138ea69349cdc05
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-12-018351-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497058
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, Чайковська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497058
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, Чайковська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
166 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проведення лабораторних аналізів з визначення валового вмісту важких металів та інших забруднюючих (вибухових) речовин у пробах ґрунтів відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.03.2026 20:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6591060 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері агропромислового комплексу
Сума166 600.00 UAH