-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса
Тендер Prozorro UA-2026-03-12-013385-a
Торги не відбулися
2 550 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b770b87dd1d0408484bb41ee8ad44afc
Внутрішній номер закупівлі:
28590688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-12-013385-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42515118
-
Адреса:
12410, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Довжик, вул.Нескорених, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Коваль +380774110511 dobrobut.kp1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2026 16:45 - 17.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2026 16:45 - 20.03.2026 00:00
Аукціон:
з 20.03.2026 11:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 550 000.00 Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса