-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса
Оголошено тендер
2 550 000.00
UAH
Номер:
709e1a01596848e1b649dc210fe82edf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-12-016299-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42515118
-
Адреса:
12410, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Довжик, вул.Нескорених, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42515118
-
Адреса:
12410, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Довжик, вул.Нескорених, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.03.2026 16:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6020 - Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги
Адміністративно-територіальна класифікаціяДовжик
Сума2 550 000.00 UAH