-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2026-03-12-011340-a
Завершена
249 080.00
UAH з ПДВ
Номер:
4009f9b6163e4790a06215a0263ccf26
Внутрішній номер закупівлі:
28588652
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-12-011340-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Прус Максим Олегович +380973544069 ztypo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
249 080.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2026 15:40 - 17.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2026 15:40 - 20.03.2026 00:00
Аукціон:
з 20.03.2026 12:40
Період кваліфікації:
20.03.2026 00:00 - 23.03.2026 10:02
Період завантаження договору:
29.03.2026 00:00 - 08.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 080.00 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)