-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено тендер
249 080.00
UAH
Номер:
ce3a18f61a634a7db9cac81fe26ecafd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-12-013751-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
249 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
12.03.2026 15:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума249 080.00 UAH