-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
послуги з підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей та цілодобове спостереження за пожежною сигналізацією
Тендер Prozorro UA-2026-03-11-014053-a
Завершена
140 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e38a24abd2e348a2817040dc95f96fb8
Внутрішній номер закупівлі:
28575979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-11-014053-a
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж інформаційних технологій та поліграфії"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544537
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, Київ, вул. Грушецька, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крістіна БУДЧЕНКО 380444565205, 380444565345, 380983362727 kvppu1903@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.03.2026 17:07 - 16.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2026 17:07 - 19.03.2026 10:00
Аукціон:
20.03.2026 12:12 - 20.03.2026 12:53
Період кваліфікації:
20.03.2026 12:53 - 25.03.2026 15:55
Період завантаження договору:
31.03.2026 00:00 - 10.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 000.00 послуги з підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей та цілодобове спостереження за пожежною сигналізацією