-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей та цілодобове спостереження за пожежною сигналізацією
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
8036a279b52a4d01bc0731104b446bfc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-11-017412-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж інформаційних технологій та поліграфії"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544537
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, Київ, вул. Грушецька, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж інформаційних технологій та поліграфії"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544537
-
Контактна особа:
Крістіна БУДЧЕНКО 380444565205,380444565345,380983362727 kvppu1903@gmail.com
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, Київ, вул. Грушецька, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей та цілодобове спостереження за пожежною сигналізацією
Примітки:
Закупівля здійснюється в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні шляхом проведення відкритих торгів відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 року № 471)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.03.2026 16:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги з підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей та цілодобове спостереження за пожежною сигналізацією в приміщеннях навчального корпусу комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж інформаційних технологій та поліграфії» за адресою: місто Київ, вулиця Грушецька, будинок 13, 03067
Кількість
10 місяць
Період постачання
до 31.12.2026
послуги з підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей та цілодобове спостереження за пожежною сигналізацією в приміщеннях навчально-виробничого корпусу комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж інформаційних технологій та поліграфії» за адресою: місто Київ, вулиця Грушецька, будинок 13, 03067
Кількість
10 місяць
Період постачання
до 31.12.2026
послуги з підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей та цілодобове спостереження за пожежною сигналізацією в приміщеннях навчально-виробничого ІІ корпусу комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж інформаційних технологій та поліграфії» за адресою: місто Київ, вулиця Януша Корчака, будинок 8, 03190
Кількість
10 місяць
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолом’янський
Сума140 000.00 UAH