-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ВЗ-07-26Т-ВО/14: Рукавички гумові господарчі, код за ДК 021:2015 – 39220000-0 «Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування»
Тендер Prozorro UA-2026-03-11-013224-a
Детальніше дивись тендерну документацію. Джерело фінансування – власні кошти. Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська. Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022 р. №1178 (зі змінами) "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Торги не відбулися
6 372.60
UAH без ПДВ
Номер:
d784eba23faf4b9badd00c8880cb0bc8
Внутрішній номер закупівлі:
28575166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-11-013224-a
Замовник:
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45270820
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Аскерова Катерина 380487270336 dn5d@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 372.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.03.2026 16:27 - 16.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2026 16:27 - 19.03.2026 10:00
Аукціон:
з 20.03.2026 13:57
Період кваліфікації:
19.03.2026 10:00 - 24.03.2026 13:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 372.60 ВЗ-07-26Т-ВО/14: Рукавички гумові господарчі, код за ДК 021:2015 – 39220000-0 «Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування»