-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ВЗ-07-26Т-ВО/14: Рукавички гумові господарчі, код за ДК 021:2015 – 39220000-0 «Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування»
Оголошено тендер
7 647.12
UAH
Номер:
bf4833a1ac77432ca77fe67ec4172bc7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-11-015073-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45270820
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45270820
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
7 647.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ВЗ-07-26Т-ВО/14: Рукавички гумові господарчі, код за ДК 021:2015 – 39220000-0 «Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Дата опублікування:
11.03.2026 15:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 647.12 UAH