-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ремонт обладнання систем контролю доступу, відеоспостереження, охоронної, пожежної сигналізацій, обладнання систем передачі даних
Тендер Prozorro UA-2026-03-11-004593-a
Торги не відбулися
120 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
813d8369f44c47d8aae0cb8d36a7bd44
Внутрішній номер закупівлі:
28566541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-11-004593-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Мондровська +380332780506 mondrovska.io@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.03.2026 11:28 - 16.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2026 11:28 - 19.03.2026 00:00
Аукціон:
з 19.03.2026 11:39
Період кваліфікації:
19.03.2026 00:00 - 01.04.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Ремонт обладнання систем контролю доступу, відеоспостереження, охоронної, пожежної, сигналізацій, обладнання систем передачі даних