• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ремонт обладнання систем контролю доступу, відеоспостереження, охоронної, пожежної сигналізацій, обладнання систем передачі даних

Оголошено тендер

120 000.00 UAH
Номер: 1f1e997fca2f4fd283ea5ec3ee792b24
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-11-004935-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ремонт обладнання систем контролю доступу, відеоспостереження, охоронної, пожежної сигналізацій, обладнання систем передачі даних
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 11.03.2026 11:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума120 000.00 UAH