• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пластина фосфорна для сканера , розмір №2, чохол для фосфорних пластин, розмір №2

Торги не відбулися

9 450.00 UAH з ПДВ
Номер: b27fa4f44d73400c8e7aa64ff85cd7d3
Внутрішній номер закупівлі: 28566055
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-11-004103-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Людмила Ганган +380930240185 ganganludmila00@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 450.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.03.2026 11:15 - 16.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.03.2026 11:15 - 19.03.2026 09:39
Аукціон: з 20.03.2026 14:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 450.00 Пластина фосфорна для сканера , розмір №2, чохол для фосфорних пластин, розмір №2