-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пластина фосфорна для сканера , розмір №2, чохол для фосфорних пластин, розмір №2
Оголошено тендер
9 450.00
UAH
Номер:
23243b76582c4231b8731e7fd7909770
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-11-001691-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998383
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998383
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пластина фосфорна для сканера , розмір №2,
чохол для фосфорних пластин, розмір №2
Примітки:
Згідно річного плану закупівель (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.03.2026 09:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 450.00 UAH