-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори)
Тендер Prozorro UA-2026-03-11-000520-a
31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори) – 1454 шт. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Завершена
425 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0b0bafdc4b6941fdaaa441c57d0bb5ea
Внутрішній номер закупівлі:
28562490
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-11-000520-a
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03180, Україна, Київська область, Киев, пр. Берестейський, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Очеретяний +380444228597 ocheretianyi@ucrf.gov.ua http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
425 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.03.2026 08:57 - 16.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2026 08:57 - 19.03.2026 09:00
Аукціон:
з 20.03.2026 13:47
Період кваліфікації:
19.03.2026 09:00 - 24.03.2026 11:47
Період завантаження договору:
30.03.2026 00:00 - 09.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴425 000.00 31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори)