• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електричні акумулятори

Оголошено тендер

425 000.00 UAH
Номер: 7d7ad04e2fc34ef4931a2a1499693f78
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-23-004486-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Замовник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Очікувана вартість: 425 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електричні акумулятори
Примітки: Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Дата опублікування: 23.10.2025 10:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума425 000.00 UAH