-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Карта пам’яті, оптичні диски, накопичувачі
Тендер Prozorro UA-2026-03-10-014800-a
Завершена
1 592 157.00
UAH з ПДВ
Номер:
ef0c80882ed44a8bb1973c2ddf576186
Внутрішній номер закупівлі:
28561199
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-10-014800-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МИКОЛАЄВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42341034
-
Адреса:
54006, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Спаська, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Максим Яськов +380993963999 m.yaskov@mk.dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 592 157.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2026 18:08 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2026 18:08 - 18.03.2026 00:00
Аукціон:
18.03.2026 14:01 - 18.03.2026 14:24
Період кваліфікації:
18.03.2026 14:24 - 23.03.2026 12:10
Період завантаження договору:
29.03.2026 00:00 - 08.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 592 157.00 Карта пам’яті, оптичні диски, накопичувачі