-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Карта пам’яті, оптичні диски, накопичувачі
Оголошено тендер
1 592 157.00
UAH
Номер:
145ba52acdd94b93bc17a5d567bf306a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-10-017926-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МИКОЛАЄВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42341034
-
Адреса:
54006, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Спаська, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МИКОЛАЄВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42341034
-
Адреса:
54006, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Спаська, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 592 157.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Карта пам’яті, оптичні диски, накопичувачі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.03.2026 17:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума1 592 157.00 UAH