-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до транспортних засобів; 34330000-9 запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів за ДК 021:2015
Тендер Prozorro UA-2026-03-10-012967-a
Завершена
610 620.00
UAH з ПДВ
Номер:
c8d142225080489186315fa48d0100d4
Внутрішній номер закупівлі:
28559371
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-10-012967-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОЯРСЬКЕ ГОЛОВНЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34702930
-
Адреса:
08154, Україна, Київська область, м. Боярка, вул. Петра Сагайдачного, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Аліна Слободянюк +380635748782 alina_yarg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
610 620.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2026 16:18 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2026 16:18 - 18.03.2026 08:00
Аукціон:
з 19.03.2026 13:33
Період кваліфікації:
18.03.2026 08:00 - 18.03.2026 11:45
Період завантаження договору:
24.03.2026 00:00 - 03.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴610 620.00 Запасні частини до транспортних засобів; 34330000-9 запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів за ДК 021:2015