-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до транспортних засобів; 34330000-9 запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів за ДК 021:2015
Оголошено тендер
610 620.00
UAH
Номер:
02e80542436f41a698f60deef5342e7d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-10-013093-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОЯРСЬКЕ ГОЛОВНЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34702930
-
Адреса:
08154, Україна, Київська область, м. Боярка, вул. Петра Сагайдачного, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОЯРСЬКЕ ГОЛОВНЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34702930
-
Адреса:
08154, Україна, Київська область, м. Боярка, вул. Петра Сагайдачного, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
610 620.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до транспортних засобів; 34330000-9 запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів за ДК 021:2015
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.03.2026 15:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Запасні частини до транспортних засобів
Кількість
412 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБоярка
Сума610 620.00 UAH