-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Портативний енергодисперсійний рентгенофлуоресцентний аналізатор
Тендер Prozorro UA-2026-03-10-012617-a
Завершена
1 400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b6be7dd9648f4b3789addc94638393af
Внутрішній номер закупівлі:
28559021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-10-012617-a
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02883096
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ Бродських Сім'ї, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Роман Саврицький +380442002916 peugeot.rs@ukr.net http://kndise.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2026 16:06 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2026 16:06 - 18.03.2026 00:00
Аукціон:
з 18.03.2026 15:35
Період кваліфікації:
18.03.2026 00:00 - 23.03.2026 16:50
Період завантаження договору:
29.03.2026 00:00 - 08.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 400 000.00 Портативний енергодисперсійний рентгенофлуоресцентний аналізатор