• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Портативний енергодисперсійний рентгенофлуоресцентний аналізатор

Оголошено тендер

1 400 000.00 UAH
Номер: ae44575190054331b4fa748973c43074
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-10-013871-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Замовник: КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 1 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Портативний енергодисперсійний рентгенофлуоресцентний аналізатор
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 10.03.2026 15:25
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3601070 - Проведення судової експертизи і розробка методики проведення судових експертиз
Сума1 400 000.00 UAH